Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye klima servisi ile tüm bakım, montaj, arıza ve temizleme hizmetlerini alabilirsiniz. Klimalar çalışma prensibi gereği dışarıdan aldığı havayı işler ve eviniziz içerisine dağıtır. Bu devir daim sırasında havada bulunan partiküller, toz tanecikleri ve bakteriler de üniteye yerleşir. Bir süre sonra da birikme yapar. Klimanız bu aşamada size bazı sinyaller vermeye başlayacaktır. Odanın her yerine ısıyı eşit miktarda dağıtmaması en büyük göstergelerden biridir. Bu hem fazla enerji kullanımı hem de istenilen konforun sağlanamaması anlamına gelir. Dolayısıyla ARGE TEKNİK SERVİS firmamıza ulaşarak klima servisi talebinde bulunmanızı öneriyoruz.

Ümraniye’de bulunan kişiler klima konusunda teknik servise ihtiyaç duyabilirler. Özellikle mevsim değişimlerinde akla gelen ilk konulardan birisi klima bakımı olmaktadır. Senelik olarak 4 kere yapılması en sağlıklı uygulama olacaktır. Bu periyotlara sadık kalınması halinde tüm yıl boyunca sorunsuz kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca cihazın ömrünün uzamasına katkısı çok büyük olacaktır. Bütün bu imkânlardan faydalanmak için ARGE TEKNİK SERVİS olarak sizlere destek vermekteyiz. Taleplerinizi bize ilettiğiniz andan itibaren ekibimiz hazırlıklarına başlamaktadır. En kısa zamanda adresinizi ziyaret ederek klima servis işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Klima Arıza Servisi

Ümraniye klima arıza servisi ile cihazınızda yaşanabilecek tüm problemleri çabuk bir şekilde giderebilirsiniz. Klimanız yeni ya da eski de olsa istenmeyen arızalar baş gösterebilir. Mekanik bir yapısı olmasından dolayı iç ve dış etmenlerden etkilenebilmektedir. Bu tarz bir arıza durumu yaşandığında ise aklınıza ilk gelecek şey servis çağırmak olacaktır. Klima panelinde belirtilen hata kodunu inceleyecek olan yetkililer parçaları sökerek işleme başlamaktadır. Çeşitli test cihazları ile sorun yaşanan noktanın tespiti yapılmaktadır. Sonrasında onarım aşamasına geçilerek klimanın eski performansına dönmesi sağlanmaktadır.

Klima arızalarının pek çok nedeni vardır. Örneğin akışkan sistem mekanizması bozulabilir. Gaz soğutma ve ısıtma işlevlerini gören kompresörde arıza yaşanabilir. Ya da soğuk hava koruma devresi sorun yaratarak sık sık dış ünitenin çalışmasını durdurabilir. Bu ve buna benzer tüm arızalarınızda ARGE TEKNİK SERVİS firması olarak servis hizmeti vermekteyiz. Personellerimiz bulunduğunuz konuma gelerek yüksek kaliteli ekipmanlar ile onarım yapmaktadır. Parça değişimi gerektiğinde de hızlıca aksiyon olarak klimanızı çalışır duruma getirmektedir. İletişim numaralarımızdan ya da web sitemiz üzerinden talep oluşturmanız yeterli olacaktır.

Ümraniye Klima Montaj Servisi

Ümraniye klima montaj servisi ile cihazınızın söküm ve bağlama işlemlerini yaptırabilirsiniz. Yeni bir klima aldığınızda sizler için gereken ilk şey kaliteli bir montaj servisi oluyor. Doğru bir şekilde yapılmayan işlemlerde maddi kayıplar meydana gelebiliyor. Dolayısı ile güvenilirliği yüksek ve deneyimli kişiler tarafından montaj yapılması bu sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

Biz de ARGE TEKNİK SERVİS olarak çok sayıda klima markası için Ümraniye’de bu servisi sağlıyoruz. Yüksek donanım sahibi çalışanlarımız ilk olarak sökme uygulamasını yapıyor. Daha sonra yeniden kurulum olacaksa öncelikle keşif çalışması gerçekleşiyor. Bu sayede klima iç ünitesi en doğru noktaya bağlanıyor. Havanın her yere aynı güçte dağıtılabilmesi de bu şekilde mümkün oluyor.  Hem elektrik maliyeti azaltılıyor hem de ısıtma/soğutma özellikleri efektif kullanılabiliyor.

Ümraniye Klima Bakımı ve Temizliği

Ümraniye’de ikamet edenler klima bakımı için teknik servisleri tercih etmektedir. Ayrıca bakım yapılırken temizleme de aynı anda gerçekleşmiş olmaktadır. Tozlardan ve kirlerden arındırılan üniteler sayesinde temiz bir hava dolaşımı sağlanmaktadır. Bu birçok açıdan çok önemlidir. Yapısı gereği klima motoru mevcut havayı çekerek işler. Sonrasında ısıtma ya da soğutma için evinize yayar. Böyle bir durumda bakteri ve tozları da üfleyerek solumanıza neden olur. Bunların önüne geçmek istiyorsanız düzenli olarak ARGE TEKNİK SERVİS firmamıza başvurabilirsiniz. Temizlik ve bakım uygulamalarını vakit kaybetmeden yaptırabilirsiniz.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15