Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy klima servisi hizmeti veren firmamız ile İstanbul’un her yerinden iletişime geçilebilmektedir. Klima ile ilgili her konu için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Her geçen gün artan model ve markalara göre kendini geliştiren firmamız profesyonel yardım sağlamaktadır. Arıza tespiti ve temizlik gibi konular başta olmak üzere her konuda firmamız destek vermektedir.

Bakım ve onarım çalışmalarının yanında orijinal parça değişimi de firmamız tarafından kullanıcılara sağlanmaktadır. Sadece Çekmeköy ilçesinde değil, tüm İstanbul içerisinde firmamız ile irtibata geçilebilmektedir. Özellikle arıza tespiti için firmamız sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Çekmeköy Klima Petek Temizleme

 

Çekmeköy petek temizleme ile klimaların uzun süreli kullanımı sağlanmaktadır. Peteklere ulaşmak için özel cihazlar ve ürünler kullanılmaktadır. Bu sayede temizlik kolay şekilde yapılabilmektedir. Kullanılan temizlik ürünlerinin tamamı ilgili bakanlıklardan onay ile üretilmektedir. İnsan sağlığına zararlı hiçbir ürün içermeyen temizlik ürünleri ile birlikte petekler temizlenmekte ve ısıtma soğutma işlemleri ilk günkü gibi devam etmektedir.

Klimaların iç temizlikleri için saf su gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Ancak bu kullanılan su dışarı çıkmamaktadır. Uygun şekilde tahliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Özellikle kış aylarında yapılan temizlik daha iyi bir sıtma sağlamaktadır. Bu sayede ısınma sağlanırken enerji tasarrufu da yapılmaktadır. Hem çevreye hem de cebe katkı sağlanmaktadır.

 

Çekmeköy Klima Arıza Tespit

 

Çekmeköy klima arıza tespit ile oluşan herhangi bir sorun anında tespit edilmektedir. Arıza tespit onarım için oldukça önemlidir. Bazı sorunlar elektrik kaynaklı olmaktadır. Bunun için yapının tesisatının düzenlenmesi gerekmektedir. Ancak iç elektrik aksamından kaynaklı ise değişim yapılabilmektedir. Tüm bu hususlar için profesyonel çalışanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Her geçen gün artan arıza tespit metotları sizler için uygulanmaktadır.

Onarım ve tamir işlemleri için onaylı servis hizmeti sunulmaktadır. Klimaların sökülmesi ve montajı gibi konularda profesyonel işçilik uygulanmaktadır. Cihazların üzerinde herhangi bir deforme gibi durum oluşmamaktadır. Bu sayede kaliteli işçilik sonucunda hem sağlıklı hem de görsel açısından uygun klimalar elde edilebilmektedir. Her konuda firmamız sizlere hizmet vermekte ve sizlerin ihtiyaçları giderilmektedir.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15