Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy kombi servisi ile cihazınızın gereken tüm kontrollerini yaptırabilirsiniz. Kombiler her ne kadar sık arıza vermese de düzenli olarak bakım isteyen cihazlardır. Çünkü doğalgaz fiyatlarında yaşanan artışlara bağlı olarak faturalarda yükselmeler olmuştur. Bir de kombi için gerekli özen gösterilmezse her ay fazla maliyetlerle karşılaşmanız olasıdır. Bunu engellemenin yolu ise oldukça kolaydır. Arge Teknik Servis şirketimize ulaşarak randevu isteğinde bulunabilirsiniz. Kombi ile ilgili tüm taleplerinizi yerine getirirken sizlerin memnuniyetini de göz önünde bulunduruyoruz. Çalıştığı alana son derece hâkim personellerimiz kombi servisi verirken tüm detayları incelemekte ve buna göre uygulama yapmaktadır.

Çekmeköy Kombi Bakım Servisi

Çekmeköy kombi bakım servisi sayesinde doğalgaz kullanımınızı konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Yılın belirli günlerinde yapılacak kombi bakımı ile doğalgazdan en iyi randımanı alabilirsiniz. Arge Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ilk önceliğimizdir. Kombi bakımı sırasında neler yapıldığını merak ediyorsanız bazılarını iletmek istiyoruz.

  • İlk olarak kombi su sızdırmazlık testi yapılmaktadır.
  • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilerek aksi bir durum olmadığına emin olunur.
  • Cihaz içerisinde bulunan filtrenin temizliği yerine getirilmektedir.
  • Fanın iyi çalışması için temizlik yapılır.
  • Kombi cihazının tamamı için toz ve kir kontrolü yapılır. Arındırma ve hijyen işlemleri uygulanır.
  • Isıtma ve sıcak su verme fonksiyonlarının çalışma durumu kontrol edilir.


Çekmeköy Kombi Arıza Servisi

Çekmeköy kombi arıza servisi meydana gelebilecek her türlü cihaz sorununu onarma işlemlerini yapar. Kombi arızası oluşması halinde hızlı bir onarım süreci olması çok önemlidir. Çünkü sıcak su ve ısıtma özellikleri bu esnada çalışmayacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda Arge Teknik Servis firmamızla kontak kurabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede çalışmaları başlatıyor ve kombi arızasını çabucak gideriyoruz. Herhangi bir aksamda bozulma varsa yüksek sınıfa sahip malzemelerde değişim yapmaktayız. 

Çekmeköy Petek Temizleme Servisi

Çekmeköy petek temizleme servisi tam ısınma yapmama gibi sıkıntıları düzeltmek adına birtakım müdahalelerde bulunur. Bunlar pis durumda olan suyun tahliyesi, peteklerin ayrıntılı temizliği ve kombi-petek arası akışın yeniden eski haline döndürülmesidir. Tüm bunlar için Arge Teknik Servis firmamızı aramanız ve ekip istemeniz yeterli olmaktadır.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15