Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe kombi servisi sayesinde cihazınızın gerekli tüm bakım, arıza, onarım ve montaj işlemlerini yaptırabilirsiniz. Kombiler aynı klimalar gibi yaz kış sürekli çalışan mekanik aletlerdir. Her türü de ortam havasını kullanmaktadır. Dolayısıyla bir süre sonra toz birikimi gerçekleşmesi kaçınılmaz olmaktadır. Böyle bir durumda ise doğalgaz sarfiyatı artış gösterecektir. Aynı doğrultuda faturalarınızda da istenmeyen yükselmeler olacaktır. Tüm bunları önlemek için Arge Teknik Servis firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Randevu oluşturarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Belirli aralıklarla aktaracağınız konuma gelebilir ve kombinin sağlıklı çalışması için gereken tüm aşamaları uygulayabiliriz. 


Maltepe Kombi Arıza Servisi

Maltepe kombi arıza servisi ile karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Arge Teknik Servis personellerimiz deneyimli ve alanında uzmandır. Yaşadığınız kombi arıza durumunu en doğru yöntemlerle tespit etmektedir. Ardından hızlı çözülecek bir konuysa kontrol esnasında müdahale etmektedir. Parça değiştirme gereksinimi duyulursa en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Dolayısıyla arızanız giderilirken cihaz ömrünün de uzatılması gibi bir avantaj da oluşmaktadır. Maltepe’de ikamet ediyor ve kombi arızasından yakınıyorsanız hemen bizi arayarak bilgi verebilirsiniz.


Maltepe Petek Temizleme Servisi

Maltepe petek temizleme servisi için de Arge Teknik Servis firmamız hizmet vermektedir. Doğalgaz tesisatının en önemli elemanlarından olan petekler için de düzenli aralıklarla bakım yaptırılması gerekiyor. Çünkü içerisinde bulunan su bir süre sonra kirlenmeye başlıyor. Yeteri ısınamama gibi sorunların başkahramanı sıkça karşılaştığımız bu kirli su olmaktadır. Bizlerle telefon ya da web sitemiz üzerinden iletişime geçerek petek temizleme servisinden faydalanabilirsiniz. Böylece doğalgazın ısıtma performansını eski seviyesine getirebilirsiniz.


Maltepe Kombi Montaj Servisi

Maltepe kombi montaj servisi ile yeni cihazınızın kurulumunu yaptırabilirsiniz. Doğalgaz tesisatı kurulduktan sonra en önemli konu kombinin montajıdır. Arge Teknik Servis ekibimiz adresinize gelerek keşif çalışması yapmaktadır. Kombinizin çeşidine göre gereken tüm montaj adımlarını profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir. Maltepe’de bulunan tüm bölgeler için kombi montaj servisi vermekten memnuniyet duymaktayız. Firmamıza ulaşarak müsait olduğunuz tarih ve saati iletmeniz yeterli olacaktır. Tam zamanında servis vererek uzun süreler beklemenizin önüne geçiyoruz. 

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15