Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy klima servisi her zaman ihtiyaç duyulabilen teknik hizmetli sizlere sunmaktadır. Klimalar yaz ya da kış fark etmeksizin kontrole tabi tutulmalıdır. Çünkü devamlı çalışan cihazların düzenli olarak bakıma alınması verimliliğini yüksek oranda arttırmaktadır. Özellikle evinde klima olan ve yüksek elektrik faturasından yakınan kişiler bu konuda daha dikkatli olmalıdır. Filtrelerde ve iç akşamlarda meydana gelebilecek tıkanmalar nedeniyle daha fazla enerji harcaması olmaktadır. Dolayısıyla aylık kullanılan kwh oranı da gitgide yükselmektedir. ARGE TENKİK SERVİS  firması olarak bu durumların önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Kadıköy ilçesinde yaşayan insanlar klima bakım zamanı geldiğinde güvenilir bir firma arayışına girmektedir. Profesyonellik ilkesi olmadan yapılacak her işlem cihazın daha kötü hale gelmesine neden olabilmektedir. Dolayısıyla kaliteyi ön plan tutan ARGE TENKİK SERVİS  firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Sıfır hata ile klimanızı söküyor ve gereken bakımlarını yaparak eski haline getiriyoruz. Size de temiz hava akışının sağlandığı konforlu bir kullanım vadediyoruz. Yüksek kaliteli klima servisi almak istiyorsanız bizlerle iletişim kurarak randevu alabilirsiniz. En kısa sürede sizleri ziyaret ederek klima için yapılması gereken her şeyi uygulamaya başlıyoruz.

Kadıköy Klima Arıza Servisi

Kadıköy klima arıza servisi, cihaz üstünde gerçekleşebilecek tüm problemleri uygun adımlar izleyerek gidermektedir. Muhtelif zamanlarda klimanız çalışmayı durdurabilmektedir. Kendiliğinden düzelebilse de sık tekrarlaması can sıkıcı olabilir. Zaten böyle bir durum arıza yaşandığının işaretçisidir. O nedenle fazla vakit kaybetmeden ARGE TENKİK SERVİS  firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Klimanın aksayan noktalarını tespit etmek ve onarılmasını sağlamak için adresinizde kontrol yapmaktayız. Arıza servisinde çalışan teknikerlerimiz en ince detaya kadar konuya hakim olduğu için hızlıca gereken aksiyonu almaya başlayacaklardır.

Bir klimanın arıza vermesi için çok sayıda nedeni olabilir. Sonuç olarak mekanik ve elektronik bir çalışma prensibi vardır. Pek çok parçası bulunduğu için hangisine müdahale edileceğini iyi bilmek gerekir. Elektrik kablosunda kopukluk, anakart üstünde oluşan oksitlenme, sigorta kutu arızası ve klima gazının bitmiş olması sıkça karşılaşılan arızalardandır. Burada ARGE TENKİK SERVİS  olarak biz devreye girerek hangi kısımda sorun varsa doğru hamlelerle onarım yapıyoruz. Hızlı ve etkili sonuç almak istiyorsanız web sitemizden ya da iletişim numaralarından bizlere ulaşım sağlayarak arıza servisi çağırabilirsiniz.

Kadıköy Klima Montajı

Kadıköy klima montajı da çokça talep edilen hizmet türlerinden birisidir. Klima sökümü ya da kurulumu gibi işlerin yapılması için servis çağırabilirsiniz. Mevcut klimanızı evin içinde farklı bir bölümde kullanmak isteyebilirsiniz. Ya da taşınma nedeniyle yeni evinize montaj yapılmasını isteyebilirsiniz. Tüm bu durumlarda ARGE TENKİK SERVİS  firması yanınızda olacaktır. Sökme ve takma gibi hassas konularda güvenli bir şekilde prosedürlerimizi uygulamaktayız.

Kadıköy’de ikamet edenler yeni bir klima aldığında montaj servisi araştırması yapmaktadır. Çünkü bu işlemin özellikle yeni cihazlarda çok daha dikkatli yapılması gerekir. Aksi halde istenen verim ve performansı sergileyemeyebilir. Odanızda ya da salonda belirleyeceğimiz en uygun alanda montaj yapıyoruz. Bu sayede hava çıkışı tüm ortama homojen olarak dağılıyor. Size de keyfini çıkarmak kalıyor.

Kadıköy Klima Temizliği ve Bakımı

 

Kadıköy klima temizliği ve bakım hizmeti ile cihazınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klima sürekli olarak hava sirkülasyonu yapan elektronik bir alettir. Dolayısıyla temizlik ve bakım konusu son derece önem arz etmektedir. Hava giriş ve çıkışlarında yaşanabilecek arızaların da bu sayede önüne geçilebilmektedir. Ayrıca uzun kullanımlar sonucu klima kötü bir koku yaymaya başlar. Bu da hayat kalitesini etkileyen unsurlardan birisidir. Hatta lejyoner ismi verilen hastalığa da sebep olur. Bunun da en temel sebebi ünite içerisinde biriken bakterilerdir. ARGE TENKİK SERVİS  olarak klima temizliğini gerçekleştiriyor ve bu tarz problemler yaşamanızı engelliyoruz.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15