Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi

Maltepe klima servisi konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız her marka için çalışmaktadır. Her marka ve model olduğu gibi her tip klima için servis hizmeti tarafımızdan sağlanmaktadır. Öncelikle yapılması gereken konu firmamız ile irtibata geçmektir. Bakım ya da onarım isteği iletildikten sonra kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek hizmetimizi sağlamaktayız.

Tüm personellerimiz sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşaması için çalışmaktadır. Bu kapsamda kendilerini geliştiren personellerimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedirler. Özellikle kullanılan ürünler insan sağlığına uygun ham maddelerden üretilmektedir. Bunun yanında gaz ve diğer ürünler de çevreye zarar vermeyen ürünlerden seçilmektedir.

Güvenilir Klima Servisi

Güvenilir klima servisi olarak petek temizliği başta olmak üzere birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Temizlik esnasında kullanılan kimyasalların tamamı yasal kullanım izni olan ve sağlığa zararı olamayan ürünlerden oluşmaktadır. Klima temizliği özellikle içeri girecek toz partiküllerinin girmesini engellemektedir. Bunun yanında zararlı bakterilerin üremesine ve sizlerin yaşam alanlarına girmemesini sağlamaktadır.

Klima bakımı sadece filtre ya da petek temizliğinden ibaret olmamaktadır. Eskiyen ve değişmesi gereken ürünler firmamız tarafından değiştirilmektedir. Bu kapsamda ürünler orijinal parçalar ile değişim yapılmaktadır. Böylece klimalarınız ilk günkü gibi temiz ve sağlam çalışabilmektedir. Gürültü gibi konular da bakımlar neticesinde ortadan kalkabilmektedir. Ancak bireysel bakımlar ile de klimanın ömrünün uzatılabileceğini unutmamak gerekmektedir.

Profesyonel Klima Servisi

Profesyonel klima servisi olarak faaliyet yürüten firmamız ile klima montajı hizmetinden de yararlanmak mümkündür. Klima montajı sadece ilk kurulum nedeniyle olmamaktadır. Bazen klimaların taşınması gerekmektedir. Bu durumda klima sökülmesi ve takılması için profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Klimaların sökülmesinden itibaren tüm işlemler profesyonel şekilde yürütülmektedir. Tüm bunlar için firmamızı arayabilir ve adresinizi verebilirsiniz.

Taşınma ve montaj sırasında kablo ve hortum gibi ürünlerin değişimleri de sağlanmaktadır. Bu sayede dışarının olumsuzluklarından etkilenen parçaların da ömrü uzamaktadır. İstendiği takdirde klima montajı sonrasında temizlik ve bakım işlemleri de yerine getirilmektedir. Tüm bu işlemler sonunda klimalar çalışır ve işlevsel olarak kullanıcılara teslim edilmektedir.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15