Beykoz Klima Servisi

Beykoz Klima Servisi

Beykoz klima servisi cihazınızın sağlıklı kullanılabilmesi için hizmetler sağlamaktadır. Zamanında yaptırılmayan klima kontrolleri çok sayıda soruna yol açabilmektedir. Enerji sarfiyatı artacağı için elektrik faturalarının yüksek gelmesine neden olmaktadır. Bunun dışında fan, kompresör ya da ünitelerde aşırı yıpranma meydana gelecektir. Dolayısıyla klima kullanım ömrü düşecek ve istenen performans elde edilemeyecektir. Tüm bu durumları engellemenin ise çok basit bir yöntemi vardır. Arge Teknik Servis firmamızla irtibat kurmanız halinde teknikerlerimiz gerekli bakım işlemlerini özenli bir biçimde yerine getirmektedir. Dönemsel kontroller haricinde klimanın çalışmasını etkileyebilecek unsurları da ortadan kaldırmaktadır.

Günümüz koşullarında yeni klima almanın maliyeti son derece yüksektir. Ülkemizde üretim gerçekleşse de kullanılan malzemeler yurtdışından temin edilmektedir. Dolayısıyla zaten bir klimanız varsa bakımlarında maksimum özeni göstermelisiniz. Bu sayede öngörülen ömrünün bile uzatılması mümkün hale gelmektedir. Arge Teknik Servis olarak Beykoz ilçesinde sizlere klima temizliği, bakımı ve arıza onarımı çözümlerini sunuyoruz. İhtiyaç duymanız halinde çalışma saatleri dâhilinde bizlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuz ile tüm isteklerinizi karşılamaya hazırız. Servisimiz klimadan alabileceğiniz en yüksek verimi sizler için sağlayacaktır.

Beykoz Klima Arıza Servisi

Beykoz klima arıza servisi ile beklenmedik hataların çözülmesi konusunda destek alabilirsiniz. Her elektronik alette olduğu gibi klimalarda da arıza durumları ortaya çıkabilmektedir. Hava akışıyla çalışan bir cihaz olması ise diğerlerine biraz daha sık yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca gereken bakımların eksik yapılması da farklı türde arızalara yol açabilecektir. Böyle bir olayla karşılaştığınızda ise hiç müdahale etmeden arıza servisi başvurusu yapmanız çok önemlidir. Çünkü klimanın çalışmaya devam etmesi halinde geri döndürülemez şekilde hasar meydana gelebilecektir.

Arge Teknik Servis firması olarak Beykoz ilçesinde bulunan hane ve işletmelere arıza onarım servisi vermekteyiz. Personelimiz mevcut konumunuzu ziyaret ederek ayrıntılı testler yapmaktadır. Bu konularda yüksek deneyim sahibi olan ekibimiz öncelikle cihazın herhangi bir kod verip vermediğine bakmaktadır. Eğer panel ekranında yazan bir ibare varsa süreç çok daha hızlı bir şekilde ilerleyebilmektedir. Fakat özellikle elektrik aksamlarında arıza söz konusuysa malzeme değişimi gerekebilir. Sorunun kaynağı en doğru yöntemlerle bulunduktan sonra uygun çözümler ile arıza giderilmektedir.

Beykoz Klima Montaj Servisi

 

Beykoz klima montaj servisi, ihtiyaç duyulan noktalarda söküm ve bağlantı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bazı zamanlarda evinizde tadilat yaptırmanız gerekebilmektedir. Örneğin duvarın kırılarak farklı alanlarla birleştirilmesine sıkça rastlanabilmektedir. Klima iç ünitesi bu duvara asılı şekilde çalışıyorsa montaj servisi çağırmanız gerekecektir. Çünkü düzgün bir şekilde mevcut yerinden sökülmesi gerekecektir. Tadilat süreci tamamlandığında ise kurulum için tekrar talep oluşturulmalıdır. Bu sayede klimanın iç ve dış üniteleri hiçbir zarara uğramayacaktır. Ekstra olarak herhangi bir maddi külfete de yol açmayacaktır.

Arge Teknik Servis olarak Beykoz bölgesinde klima montaj hizmetleri veriyoruz. Taşınma gibi durumlarda da klimanızı bizlere emanet edebilirsiniz. Herhangi bir parçaya zarar verilmeden bağlantı kesme ve tekrar kurulması gibi aşamalar için sizlere yardımcı oluyoruz. Ayrıca yeni olarak aldığınız cihazları montajını da yapabiliyoruz. Adresinizdeyken çalışır vaziyete getiriyor ve sizlere o şekilde teslim ediyoruz. Konusunda uzman çalışanlarımızın özenli bir şekilde tüm işlemleri uygulayacağına emin olabilirsiniz. Klima montaj hizmetinden faydalanmak ve sormak istediğiniz tüm soruları iletmek için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Beykoz Klima Bakımı ve Temizliği

 

Klima bakımını zamanında yaptırmayan kişilerin yaşadıkları deneyimler ne yazık ki olumsuzdur. Düzenli temizlik ve hijyenin sağlanması için Arge Teknik Servis firmamız Beykoz’da servis vermeye devam etmektedir. Özellikle pandemi süreciyle birlikte kapalı ortamlarda bulunan hava akışının kalitesi büyük önem kazanmıştır. Sıkça klima çalışan bir yerde bakım ve temizlik yaptırılması şarttır. Aksi durumda lejyoner ismi verilen hastalığa yakalanma oranı yükselmektedir. Bundan dolayı bizlerle iletişime geçerek cihazının detaylı temizliğini yaptırabilir ve konforlu bir kullanıma kavuşabilirsiniz.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15