Kartal Klima Servisi

Kartal Klima Servisi

Kartal klima servisi ile montaj başta olmak üzere daha birçok konuda firmamızdan yardım alınabilmektedir. Firmamız sadece klasik bakım ve onarım işlemlerini yapmamakta, diğer tüm konular için hizmet vermektedir. Bunun yanında yerli ve yabancı markalar için firmamız çalışmaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojiye firmamız ayak uydurmaktadır.

Salon tipi, tavan montajlı ya da yer tipi klimalar fark etmeden tüm modeller için çalışmalarımız bulunmaktadır. Elektrik ya da iç aksamlarından kaynaklanan sorunların tespiti ve onarımı yapılmaktadır. Ancak yerleşim alanının elektriğinden kaynaklı sorunların çözümü için öncelikle elektrik servisi ile görüşülmesi gerekmektedir. Sonrasında firmamız ile irtibata geçerek kısa sürede ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Klima Montajı

Kartal klima montajı konusunda firmamız sizlere hizmet etmektedir. Özellikle taşınma sırasında ortaya çıkan montaj ihtiyacı için firmamız ile görüşme sağlanabilmektedir. Profesyonel ve hızlı montaj için firmamız her geçen gün kendini geliştirmektedir. Bu kapsamda kullanılan ürünlerimiz de kaliteli işçilik için kullanılmaktadır. Montaj sırasında oluşabilecek her türlü hata ve sorundan firmamız sorumlu olmaktadır

Klima montajı sonrasında klimalar çalışır şekilde kullanıcılara teslim edilmektedir. Soğutma ve ısıtma sistemleri kontrol edildikten sonra klimalar çalışır vaziyette bırakılmaktadır. Bu süreçten sonra oluşabilecek her türlü sorun firmamız garantisi altında olmaktadır. Personellerimiz tarafından verilen hizmetin yanında iletişim ile akla takılan her konu sorulabilmektedir.

Klima Bakımı

Kartal klima bakımı için firmamızı arayabilirsiniz. Klima bakımları belirli periyotlar ile yapılmaktadır. Bu sayede klimaların uzun süre kullanılması sağlanmaktadır. Kişisel bakımların başında toz filtrelerinin temizliği gelmektedir. Bunun dışında ise aylık ya da yıllık bakımlar yapılmaktadır. Bu sebeple klimaların kullanım süreleri uzamaktadır. Ayrıca sağlık açısından da bu önemli bir konu olmaktadır.

Klimaların bakımları aksatıldığında dışarında içeri gelen tozlar filtrelerden geçmektedir. Bu nedenle birçok hastalık ve benzeri durumlar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle yaz aylarında toz ve benzeri zararlı hususlar ciddi sağlık sorunları neden olmaktadır. Kullanılan ürünlerin tamamı sağlığa zararı olmayan ve ileriye dönük sorunların oluşmasını önleyen ürünlerden seçilmektedir. Tüm bu hususlar ve daha fazlası için firmamızı aramanız ve taleplerinizi iletmeniz yeterli olmaktadır.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15