Pendik Klima Servisi

Pendik Klima Servisi

Pendik klima servisi olarak hizmet veren firmamız klima ile ilgili her sorunu çözüme kavuşturmaktadır. Lüks olmaktan ziyade ihtiyaç halini alan klimalar her mevsim kullanılabilmektedir. Özellikle kış aylarında ısıtma ihtiyacı için çok sık kullanılmaktadır. Hem enerji tasarrufu hem de çevre için klimalar büyük önem taşımaktadırlar.

Firmamız klimalar ile ilgili her türlü sorun için hizmet vermektedir. Sadece arızalar için değil, aynı zamanda onarım ve bakım için firmamız ile irtibata geçilebilmektedir. Kişisel bakımın yanında periyodik bakımlar önem taşımaktadır. Özellikle iç filtrelerin temizliği konusunda profesyonel hizmet verilmektedir.

Garantili Klima Servisi

Garantili klima servisi ile her marka için sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde birçok farklı klima markası bulunmaktadır. Bu sayede eski tip ya da yeni nesil ürünler için firmamız ile irtibata geçilebilmektedir. Bunun yanında büyük salon tipi ya da ev kullanımına uygun modeller için de bakım ve onarım yapılmaktadır. Özellikle mevsim geçişlerinde bakımların aksatılmaması en önemli konu olmaktadır.

İş yeri ya da ev için arayabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca diğer tip klimalar için de firmamız hizmet vermektedir. Sadece sabit monte klimalar değil, tekerlekli seyyar klimalar da firmamız tarafından verilen hizmet ile bakılmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti her leyden önde gelmektedir. Bu doğrultuda hareket ederek işlemlerin düzgün ve kısa sürede yapılması sağlanmaktadır.

Her Marka Klima Servisi

Her marka klima servisi yapan firmamız için kaliteli işçilik ve profesyonel hizmet önem taşımaktadır. Bu nedenle personellerimiz her biri kendi alanında kendilerini geliştirmiş kimselerden oluşmaktadır. Cihazların onarım ve bakımında kullanılan ürünlerde sağlık ve kalite standartlarına uygun şekilde kullanılmaktadır. Bakım ve onarımlarda kullanılan gaz ve türevi ürünlerde tamamen çevre dostu ürünlerden seçilmektedir.

Sadece uygun ve kaliteli hizmet ile değil, aynı zamanda doğaya dost hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda ilgili mevzuata uygun şekilde hazırlanmakta ve sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız gerekli yasal izinlere sahiptir. Bu kapsamda garantili hizmet ile istediğiniz marka ve model klima için firmamızı arayabilirsiniz. Gerekli tüm çalışmalar sizler için kısa sürede yerine getirilmektedir.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15