Kurtköy Klima Servisi

Kurtköy Klima Servisi

Kurtköy klima servisi olarak evinizin ve yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi klimalar için çalışmaktayız. Firmamız uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile hizmet vermektedir. Sadece klima bakım ve onarımı değil, birçok konu için servisimiz mevcuttur. Özellikle yaz aylarında klimaların arıza yapması daha muhtemel olmaktadır. Bu nedenle mevsim geçişlerinde bakım yaptırmak ürünün kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Klimaların iç temizlikleri ve bakımları servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu noktada kullanılan tüm ürünler hem sizlerin sağlığını korumakta hem de cihazlara zarar vermemektedir. Bilindiği üzere klimalar toz partiküllerini içerisine hapseden bir yapıya sahiptir. Bunun yanında dışarından gelen zararlı bakterilerin içeriye girmesini de engellemektedir. Bu nedenle profesyonel servisimiz ile irtibata geçebilir ve bakımların yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kurtköy Kaliteli Klima Servisi

Kaliteli klima servisi hizmeti içerisinde birçok konuyu barındırmaktadır. Bunların başında orijinal parça değişimi gelmektedir. Bazı durumlarda cihazların parça değişimi gerekmektedir. Bu nedenle değişen parçalar da önem taşımaktadır. Firmamız değişim yaptığı tüm parçaları markanın kendi ürünleri ile değiştirmektedir.

Yapılan değişim ve diğer tüm işlemler firmamız garantisi altında olmaktadır. Kullanıcı kaynaklı sorunlar dışında her türlü sorun firmamız güvencesi altındadır. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve sizlere daha iyi hizmet için çalışmaktayız.

Kurtköy Garantili Klima Servisi

Garantili klima servisi hizmetimiz kendimize güveni göstermektedir. İlgili mevzuatlar çerçevesinde verilen hizmetler ile sağlıklı bir ortamda yaşamanız amaçlanmaktadır. Kullanılan tüm temizleme ve bakım ürünleri çevre ve insan sağlığına zararlı madde içermemektedir. Bu kapsamda her geçen gün gelişen teknolojiyi kendi bünyemize dahil etmekteyiz. Ev tipi klimaları ve diğer tip klimaların bakımları için gerekli tüm çalışmalar sizler için yerine getirilmektedir.

Personellerimizin tamamı kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden kişilerden oluşmaktadır. Teknolojiye ayak uyduran firmamız ile her türlü marka ve model için hizmet alınabilmektedir. Özellikle yeni nesil klimaların bakımları profesyonellik içerisinde yapılmaktadır. Bu sayede hem enerjiden tasarruf edilebilmekte hem de cihazlar ilk günkü gibi çalışabilmektedir. Hijyenik olması da cihazlar için önem taşımaktadır. Firmamız dezenfektan ile bakım yapmakta ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

 

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15