Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi

Pendik kombi servisi her türlü bakım, arıza ve montajı konusunda hizmet vermektedir. Evinizde doğalgaz kullanıyorsanız kombi kontrollerini düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Çünkü zamanla cihaz içerisinde toz ve kir birikimi olmaktadır. Dolayısıyla bir süre sonra istenilen performansı göstermemeye başlar. Buna bağlı olarak da enerji tüketiminde artış görünür. Doğalgaz faturanız normale göre yüksek gelmeye başladıysa ilk olarak aklınıza kombide oluşabilecek sorunlar gelmelidir. Gerekli kontrolleri yaptırmak için Arge Teknik Servis firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz en kısa zamanda adresinize gelerek yardımcı olacaktır.


Pendik Kombi Arıza Servisi


Pendik kombi arıza servisi acil ihtiyaç duyulabilecek hizmetlerden birisidir. Çünkü her ne kadar bakımına özen gösterilse de kombiler elektronik cihazlardır. Muhtelif zamanlarda arıza verme olasılıkları vardır. Bu nedenle hızlıca bir teknik servis tarafından incelenmesi gerekir. Bunun için Arge Teknik Servis firmamız her zaman yanınızdadır. Sizlerden gelecek taleplere istinaden firmamız hemen aksiyon almaktadır. Gerekli organizasyonu yaparak bulunduğunuz konuma gelmekte ve kombi arızası ile ilgili tespitleri başlatmaktadır. Kaliteli bir servis hizmeti almak için bizi aramanız yeterlidir.


Pendik Petek Temizleme Servisi


Pendik petek temizleme servisi ihtiyaçlarınız için de Arge Teknik Servis firmamız destek vermektedir. Doğalgaz kullanımında kombi kadar peteklerin bakımı da çok önemlidir. İçerisinde biriken kirli su nedeniyle zaman içinde yeteri ısıtma yapmamaya başlar. Bundan dolayı belirli periyodlarda bu suyun tahliye edilmesi gerekmektedir. Petek temizleme işleriniz için de bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz yüksek hassasiyetle işlemleri gerçekleştirmektedir. İçinizi rahat bir şekilde peteklerinizi temizliğini emanet edebilirsiniz.


Pendik Kombi Bakım Servisi


Pendik kombi bakım servisi ile cihazınızdan maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Bilindiği üzere kombiler yılın her günü hiç kapatılmadan çalışan aletlerdir. Her elektronik cihazda olduğu gibi bir süre sonra bakım istemeye başlamaktadır. Bunun için Arge Teknik Servis olarak kombi bakım servisi de vermekteyiz. Evinize ya da işletmenize gelerek öncelikle tesisat kontrollerini yapıyoruz. Daha sonra gaz kaçağı ve su sızdırma gibi problemlerin olup olmadığını tespit ediyoruz. Son olarak kombi içerisinde yüksek toz birikimi varsa gerekli temizlik işlemlerini gerçekleştirerek bakım sürecini sonlandırıyoruz.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15