Petek Temizliği

Petek Temizliği

Zamanla kullanılan peteklerin verimi düşmeye başlar. Bunu önlemek için düzenli periyotlarda petek içlerinin temizliğinin yapılması gerekir. İhtiyaç durumunda 2 yılda bir petek temizliği yaptırmak gerekmektedir.Petek temizleme işlemleri, alanında uzman servislerin nezdinde gerçekleşmesi gereken bir bakım çalışmasını ve kontrolünü kapsamaktadır.Sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek çalışmalar yapmak son derece önem arz etmektedir. Bu sebeple petek temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda markanıza uygun bilgili firmaları tercih etmeniz gerekecektir.

Isınmada yaşadığınız sorunlar petek temizleme işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sizler adına olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Kalorifer tesisatlarında petek temizleme yapılırken kullandığımız özel kimyasal, suyun geçtiği tüm kombi parçalarını ayna gibi tertemiz yapar. Bu işlem kirlilikten kaynaklı kombi parçalarında oluşacak arızaları tamamen yok eder. Bu sayede ekstra ücret ödemeden kombi temizliğiniz de yapılmış olur. Suyu peteklere gönderen kombi olduğu için, düzgün bir şekilde iletimi sağlandığında aldığınız ısı verimi oldukça artacaktır

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15