Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi servisi ile cihazınızın gerekli tüm kontrollerini yaptırabilirsiniz. Kombi, doğal gazı evimizin içerisinde kullanılabilecek duruma getiren elektronik alettir. Hem ısınma hem de sıcak su sağlamaktadır. Sürekli aktif olarak çalıştığı için de düzenli bakımının yapılması şarttır. Bunun için de güvenilir hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Çünkü doğal gaz yanıcı özelliğe sahip olduğundan tehlikeli durumlar ortaya çıkartabilir. Bacalı, konvansiyonel, yoğuşmalı, tek eşanjörlü, çift eşanjörlü ve elektrikli olmak üzere farklı kombi türleri mevcuttur. Arge Teknik Servis firması olarak kombinizin düzenli kontrolleri için hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve alanında uzman çalışanlarımız adresinize gelerek gereken tüm incelemeleri yapmaktadır.

Artan doğal gaz faturalarınızdan şikayetçi iseniz ilk aklınıza gelmesi gereken kombi olmalıdır. Yaz kış demeden hiç kapatmadığımız kombilerin verimliliği bir süre sonra düşmeye başlayacaktır. Dolayısıyla enerji tüketimini de arttırarak fazla gaz kullanılmasına neden olmaktadır. Bunda en büyük etkenlerden birisi de içinde biriken toz ve kirlerdir. Giriş ve çıkış borularında meydana gelebilecek bu durum performansı direkt olarak etkiler. Bu sebeplerle periyodik bakımlarının aksatılmamasında büyük fayda vardır. Arge Teknik Servis olarak sizler için kombi servisi hizmetleri vermekteyiz. Karşılaşabileceğiniz tüm problemler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Rutin kontroller dışında arıza, montaj ve petek temizliği için de sizlerin yanındayız.

Kombi Arıza Servisi

Kombi arıza servisi ile beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan arızaların giderilmesi sağlanmaktadır. Kombi cihazı yılın her günü hiç kapatılmadan çalışmaktadır. Dolayısıyla her elektronik alette olduğu gibi arıza vermeye müsaittir. Bu tarz durumlarda ise yetkili ve işin ehli olan şirketlere başvurmak gerekmektedir. Aksi durumda mevcut arıza daha da büyüyebilir ve geri döndürülemez hasarlara yol açabilir. Arge Teknik Servis olarak yaşayabileceğiniz tüm sorunlar için kombi arıza servisi veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek randevu oluşturman halinde en kısa sürede adresinize intikal ediyoruz. Deneyimli personelimiz arıza tespitini çeşitli aletlerle yaparak hızlıca çözüm sunmaktadır.

Aklınıza kombi arızası neden olur? Sorusu gelebilir. Cihazın en çok hata yaşatmasındaki temel sebep kirlenme ve tozlanmadır. Bunun dışında çalışmayı sağlayan elektronik devrelerde de sorunlar çıkabilir. Kısaca başınıza gelme ihtimali bulunan arızalardan bahsetmek istiyoruz.

  • Dış ortam sıcaklık sensörü arızası 
  • Merkezi ısıtma devresi NTC sensörü arızası
  • Baca NTC sensörü arızası
  • Elektronik kart yazılım versiyonu arızası
  • Kombi kontrol kartı arızası
  • Düşük veya yüksek voltaj uyarısı
  • Hatalı besleme voltajı arızası

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi bakımı ve petek temizliği de azami özen gösterilmesi gereken konulardır. Sene içerisinde düzenli kontrol yaptırmak ve temizletmekte yarar vardır. Çünkü ısının evinize eşit dağıtılması gerekmektedir. Tıkanan kombi ya da petekler bu durumun önüne geçebilmektedir. Dolayısıyla daha çok enerji harcayarak sizlere ekstra maliyetler çıkartacaktır. Bunları yaşamamak için Arge Teknik Servis firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Petek temizliği de dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Çünkü petekler içerisinde sürekli olarak bir sıvı sirkülasyonu vardır. Dolaylı olarak havadaki toz, kir ve bakterileri içinde barındırır. Temizleme yapılmaması halinde de istenen ısıtmayı sağlayamaz. Bu nedenle belirli zaman dilimlerinde suyun boşaltım işleminin yapılması gerekir. Bunun için Arge Teknik Servis olarak son teknolojiye sahip cihazlarımızı kullanıyoruz. Atık su niteliğinde olan kirli suyu boşaltıyor yerine temiz su aktarımı yapılmasını sağlıyoruz.

Kombi Montaj Servisi

Kombi montaj servisi ile yeni alınan cihazların kurulumunu yaptırabilirsiniz. Adresinize doğal gaz bağlantısı yapıldığında ilk ihtiyacınız olacak şey kombi montajı olacaktır. Ya da ev sahibi iseniz taşınma gibi durumlarda da kombi söküm ve montaj servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. İşlemler sırasında bağlantıların doğru yapılması çok önemlidir. Herhangi bir gaz sızıntısı veya arıza olmaması için yetkili servisten destek alabilirsiniz. Arge Teknik Servis olarak kombi montajı için de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yeni almış olduğunuz kombinin uygun bir şekilde takılması için bizi arayabilirsiniz.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15