Kartal Kombi Servisi

Kartal Kombi Servisi

Kartal kombi servisi ile pek çok farklı hizmet türünden faydalanabilirsiniz. Kombi, petekler ve borular yardımıyla evinizin içerisinde ısıtma ve sıcak su dağıtımı yapmaktadır. Sürekli olarak bir dolaşım söz konusu olduğu için de teknik yetkililer tarafından belli dönemlerde kontrol edilmesi şarttır. Kombi ve petek bakımının avantajlarından kısacası bahsetmek istiyoruz.

 

  • Kış aylarında evinizin her daim sıcak kalması ve sağlığınızın etkilenmemesi için idealdir.
  • İleride oluşabilecek arızaların önüne geçebilmek için yıllık bakımlarının yapılması gerekmektedir.
  • Daha verimli çalışarak doğalgaz faturalarında tasarruf edilmesini sağlamaktadır.
  • Cihaz ömrünün uzaması için mutlaka kombi bakımı yaptırılmalıdır. Diğer türlü yeni bir kombi almanın maliyeti epey bir fazla olacaktır.


Kartal’da ikamet ediyorsanız tüm bu bilgiler ışığında Arge Teknik Servis firmamıza ulaşabilirsiniz. Kullandığımız ekipmanlar güncel teknolojiler kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede kombi bakımı ve petek bakımı için gereken tüm koşulları sağlayabilmekteyiz.


Kartal Petek Temizleme Servisi

Kartal petek temizleme servisi ile ısınamama problemlerinizin hepsine çözüm bulabilirsiniz. Doğalgazın yeni bağlatıldığında sorunsuzca çalıştığı herkesin bildiği bir durumdur. Fakat bir süre sonra eski ısı değerlerine ulaşamama sorunu ortaya çıkabilecektir. Bunun en temel nedeni peteklerde bulunan çamur, tortu ve kirlerdir. Kombi, borular ve petek arasındaki sıvı akışı bundan ötürü sekteye uğramaktadır. Dolayısıyla yeterli ısıyı kendi içinde yapamadığı için dış ortama da yansıtamamaktadır. Böyle bir olayla karşılaşmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken Arge Teknik Servis firmamızı aramaktır. Yetkili çalışanlarımız adres bilgilerinizi alarak en kısa zamanda ekip yönlendirmesi yapacaktır.


Kartal Kombi Montaj Servisi

Kartal kombi montaj servisi sayesinde yeni veya eski kombinizin kurulumunu yaptırabilirsiniz. Doğalgaz binanıza geldikten sonra ilk olarak yapılacak işlem boru ve tesisatın döşenmesi oluyor. Son aşamada ise kombi montajı yapılıyor. Bunun için ise kesinlikle işinin ehli ve güvenliğe gereken önemi verecek firmalarla çalışmak gerekiyor. Arge Teknik Servis olarak güvenilir kombi montaj işleriniz için her zaman yanınızdayız. Bizlerle web sayfamız ya da iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


Kartal Kombi Arıza Servisi

Kartal kombi arıza servisi için bir telefon kadar yakınızdayız. Beklenmedik zamanlarda meydana gelen kombi arızaları can sıkıcı olabilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin isteklerini önemsiyor ve onarım adımlarını çabucak başlatıyoruz. Arge Teknik Servis birimimize ulaşmanız ve konum bilgilerinizi iletmeniz halinde en yakın zamanda sizleri ziyaret ediyoruz.

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15