Sultanbeyli Klima Servisi

Sultanbeyli Klima Servisi

 

Sultanbeyli klima servisi ile tüm bakım, onarım, montaj, cihaz temizliği ve arıza hizmetleri alınabilmektedir. Senenin her günü açık konumda olan klimalar düzenli olarak kontrole ihtiyaç duyarlar. Çünkü diğer beyaz eşyaların aksine sağlığa etki edebilecek yanları bulunmaktadır. Isıtma ve soğutmayı yaparken ortamın havasını kullanmaktadır. Bundan ötürü de her türlü toz, kir ve bakteriyi bünyesinde biriktirebilmektedir. Klimanın çalıştığı odada sürekli duranlar kontrolleri tam yaptırmazsa solunum yoluyla gelişen hastalıklara yakalanabiliyor. Bu sebeple zaman kaybetmeden ARGE TENKİK SERVİS  firmamıza ulaşabilir ve servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Yeni ya da eski klimaların belirli bir kullanım ömrü vardır. Bu süreleri uzatmak ise sizin elinizdedir. İşinin ehli kişilere başvurarak klimanızı kontrol ettirmeniz önerilmektedir. Bunu yaparken de firmanın size sağladığı imkânları öğrenmeniz daha iyi olacaktır. Eksik ve yanlış yapılacak müdahaleler yarardan çok zarar getirebilecektir. ARGE TENKİK SERVİS  firması olarak Sultanbeyli ilçesinde klima servis hizmetleri vermekteyiz. Uzman kadromuz ile hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz. Sene içerisinde uygulanması gereken tüm kontrolleri üstün hizmet kalitesiyle sizlere sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletmeniz yeterlidir.

Sultanbeyli Klima Arıza Servisi

 

Sultanbeyli klima arıza servisi ile cihazınızda meydana gelen tüm problemleri çözebilirsiniz. Özellikle uzun yıllar kullanılan inverter tipi klimalarda yıpranmaya bağlı arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda telaşa kapılmanıza hiç gerek yoktur. ARGE TENKİK SERVİS  yetkili servis personellerimiz arıza tespiti yaparak en iyi şekilde çözüm sağlamaktadır. İlk olarak adresinize gelerek yaşanan hatanın detayları araştırılmaktadır. Son teknolojiye sahip ölçüm ve test aletleri ile hızlıca tespit yapılmaktadır. Sonrasında anlık olarak düzeltilebilecek bir nokta varsa işlem yapılmaktadır. Ya da parça arızası söz konusuysa yüksek performanslı muadiliyle değiştirilmektedir.

Sıkça görülebilen bazı klima arızalarını iletmek istiyoruz. Sizler de Sultanbeyli’de ikamet edip böyle bir durum yaşarsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

  • Yüksek basınç sensöründe stabilliğin kaybolmas
  • Kompresör akımında yaşanabilen anormal durumlar
  • Merkezi uzaktan kumandanın güç kaynağında yer alan kablolamada hata
  • Elektriksel gürültüden kaynaklı arıza
  • İç ünite kapasitesinin olması gereken değerinin maximuma ulaşması
  • Oda sıcaklığı sensörün de çıkabilen arızalar
  • Dış ünite sensör arızası
  • Gaz kaçağı arızası

Sultanbeyli Klima Montajı

 

Ev taşıma gibi durumlarda akla gelebilen konulardan birisi de klimanın durumudur. Söküm ve kurulum işlemlerini tek başınıza yapmanız oldukça zordur. Teknik bilgi gerektirdiği için geri dönülmez hasarlara yol açabilirsiniz. ARGE TENKİK SERVİS  olarak Sultanbeyli klima montajı hizmeti vermekteyiz. Ekiplerimiz bulunduğunuz konuma gelerek öncelikle sökme uygulamasını yapmaktadır. Sonrasında talep etmeniz halinde yeni adresinizde kurulum işlemlerine geçmektedir.

Sultanbeyli bölgesinde oturuyor ve yeni aldığınız klimanın montajını istiyorsanız yine bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İlk olarak eviniz için bir keşif şablonu oluşturuyoruz. Bu sayede klimadan en yüksek verimi alabilmenizi hedeflemekteyiz. Sonrasında dış ünite için alan belirleyip yerinden oynamayacak şekilde kurulumunu yapıyoruz. Son olarak klimanızı çalışır hale getirip sizlere teslim ediyoruz.

Sultanbeyli Klima Bakımı ve Temizliği

 

Sultanbeyli klima bakımı sayesinde ferah bir ortamın keyfini çıkartabilirsiniz. Klimalar çalışma prensibi gereği parçalarında bol miktarda toz biriktirmektedir. Bunun yanı sıra zararlı bakteriler de bulunabilmektedir. Hava yoluyla evinizin içinde dolaştığında solunum ile bünyemize girebilmektedir. Dolayısıyla birçok rahatsızlığın temelinde temiz olmayan klima yatmaktadır. Kesinlikle aksatılmaması gereken bir konu olduğunu belirtmek isteriz. ARGE TENKİK SERVİS  firması olarak klima bakımı ve temizlik işlemlerinizi tüm prosedürlere uygun olarak sağlıyoruz. Sultanbeyli içerisinde yer alan mahallelerin hepsi için bu durum geçerlidir. Tarafımızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve servis isteği oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa zamanda adresinizde olacaktır.

 

902166411615
Hemen Teknik Servis Çağır!
Hemen Servis Çağır! +90 (216) 641 16 15